Savills
Savills

Międzynarodowa agencja doradcza Savills już po raz piąty z rzędu otrzymała prestiżową nagrodę UK Business Superbrand 2013 i jest najwyżej notowaną marką z sektora nieruchomości w Wielkiej Brytanii. W rankingu 500 marek, Savills zajął wysoką 151 pozycję.

Badanie Business Superbrands jest nadzorowane przez niezależne Centrum Analiz Marek, w ramach którego grupa ekspertów z branży i ponad 1900 przedstawicieli biznesu dokonuje wyboru najsilniejszych marek biznesowych Wielkiej Brytanii. Podstawowymi kryteriami wyboru są: jakość, niezawodność i wyróżnianie się na tle konkurencji. W tym roku Savills ponownie wyprzedził rywali, w tym: Knight Frank, Strutt and Parker, BNP Paribas Real Estate, Jones Lang LaSalle i CBRE.

– Siła i rozpoznawalność marki Savills wciąż rosną, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i globalnie, dlatego jesteśmy zadowoleni, że jakość naszych usług i reputacja zostały dostrzeżone już piąty raz z rzędu – powiedział Mark Ridley, prezes zarządu i dyrektor zarządzający Savills w Wielkiej Brytanii.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie. Firma rozwijana od 1855 r. ma obecnie ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.