Port Rumia shopping center

Nowym najemcą Portu Rumia CH Auchan została firma Henry Moor Classic. W lokalu o powierzchni blisko 102 mkw. panowie znajdą eleganckie stroje na specjalne okazje, a także odzież do pracy.

Oferta sklepu obejmuje  wiele znanych i cenionych marek, m.in. klasyczne garnitury, kurtki i płaszcze Lavard czy Vestus, koszule, zarówno o charakterze formalnym jak i casualowym Otto Hauptmann. Nie brakuje również dodatków – pasków, krawatów czy spinek do mankietów.

Nowy salon z odzieżą męską znajduje się naprzeciwko sklepu Lancerto.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całość oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci.

Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan.

Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.