Logo SpaFood
Logo SpaFood

Koncepcja baru szybkiej obsługi w sieci marketów Real ulega zmianie. Dotychczasowe punkty zastępowane są nowymi, oferującymi świeże jedzenie, nowoczesny wystrój i przystępne ceny. Bistro sieci SpaFood otwarto w Piotrkowie Trybunalskim, Radomiu i Tarnowie.

– Nowopowstające punkty, zlokalizowane w sieci Real za linią kas, będą prowadzone przez SpaFood SA. Idea ich funkcjonowania opiera się na koncepcji wypracowanej wspólnie przez SpaFood i Real. Myślą przewodnią towarzyszącą temu konceptowi jest zaoferowanie miejsca, w którym podczas długich zakupów można znaleźć chwilę wytchnienia i zjeść – mówi Paweł Ławniczak, prezes SpaFood.

Docelowo planowane jest otwarcie ponad 50 tego typu punktów.

Proponowane przez sieć menu jest odpowiedzią na prawie wszystkie gusta. Nie brakuje dań mięsnych, dodatków skrobiowych i warzywnych, sycących zup, smacznych deserów i specjałów dla dzieci. Ponadto klienci mogą liczyć na specjalne oferty oraz regularnie pojawiające się promocje cenowe.

SpaFood to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją spożywczą, działające od 1999 roku, zarówno na rynku krajowym jak i wielu rynkach zagranicznych. Od momentu rozpoczęcia działalności sztandarowym produktem są szaszłyki. O doświadczeniu firmy świadczy ponad dwa tysiące ich rodzajów.

Szeroka oferta SpaFood zachęca do spróbowania nie tylko bogatej gamy szaszłyków, ale też skrzydełek, udek, filetów z indyka, gyrosa czy polędwiczek z różnorodnymi sosami.