Drogeria
Drogeria

W związku z dynamicznym rozwojem sieci drogerii Natura, spółka Polbita poszukuje nowych lokalizacji w centrach handlowych i pasażach handlowych. Firma bowiem zapowiada rozwój drogerii w oparciu o system agencyjny.

Lokale, w których mogą powstać drogerie sieci powinny mierzyć od 130 do 250 mkw. powierzchni. W celu nawiązania współpracy z firmą Polbita należy kontaktować się z Robertem Krupskim, dyrektorem rozwoju sieci lub Januszem Szymerowskim, koordynatorem rozwoju sieci. Firma zaprasza do współpracy właścicieli lokali, inwestorów, deweloperów, a także pośredników nieruchomości.

Drogerie sieci otwierane są już pod nowym szyldem Natura. Logo Drogeria Natura znajdujące się nad dotychczas działającymi placówkami również zostaną zmienione.

Jak informują przedstawiciele firmy Polbita docelowo wszystkie drogerie sieci będą posiadały takie samo logo Natura. Jak twierdzą, jest to proces, który wymaga więcej czasu. Wymiana szyldów może potrwać kilka przyszłych miesięcy.

W ostatnich dniach otwarto drogerię Natura w Kamieniu Pomorskim. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 100 mkw. Jego asortyment obejmuje zarówno produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki do makijażu, jak również artykuły dla dzieci oraz chemię gospodarczą.

– Każde otwarcie nowej drogerii jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem. Sklep w Kamieniu Pomorskim jest pierwszym w tym mieście i już kolejnym w regionie. Mamy nadzieję, że będzie cieszył się dużym powodzeniem, podobnie jak inne nasze drogerie – mówi Beata Szczytowska, prezes zarządu Polbita.

W 2013 roku sieć Natura ma dysponować ponad 400 drogeriami w całym kraju. Będzie to największy konkurent na rynku dla sieci Rossmann. Obecnie działa 270 drogerii sieci. Polbita sp. z o.o. to operator logistyczny ogólnopolskiej sieci Natura.