McDonald's
McDonald's

Rozpoczęła się modernizacja restauracji McDonald’s zlokalizowanej przy ulicy Bażyńskiego w Gdańsku Oliwie. Lokal wkrótce zyska większą powierzchnię, nowocześniejszy wystrój  oraz poszerzoną ofertą produktową.

Restauracja McDonald’s w Gdańsku Oliwie została otwarta 9 lat temu. Jak poinformowali przedstawiciele sieci, duża popularność tego lokalu i chęć poszerzenia oferty o dodatkowe opcje są powodem, dla którego firma zdecydowała się obecnie na jego gruntowną modernizację.

Liczba miejsc siedzących w nowym obiekcie zwiększy się dwukrotnie. Zmodernizowany lokal zaoferuje bowiem 200 miejsc siedzących. Zostanie on także wyposażony w wydzieloną strefę kawiarnianą McCafé z szeroką gamą napojów oraz dużym wyborem deserów.

Oliwska restauracja zostanie również wzbogacona o pokój Gym&Fun – interaktywne miejsce zabaw w restauracjach McDonald’s. W Gym&Fun do dyspozycji młodych sportowców zostanie oddane mini boisko do koszykówki, tor do jazdy na rowerze i do biegu z przeszkodami.

Odświeżony lokal będzie się charakteryzował nowoczesnym, atrakcyjnym wzornictwem i kolorystyką utrzymaną w tonacji beżów i brązów. Odpowiedni komfort zapewnią gościom wygodne, tapicerowane meble.

Otwarcie zmodernizowanego obiektu planowane jest na początek czerwca tego roku.

Przypomnijmy,  od początku roku sieć McDonald’s oddała do użytku 3 nowe restauracje ( w CH Europa Centralna w Gliwicach, w Galerii Borek we Wrocławiu oraz w Krakowie), a 4 obiekty są aktualnie w budowie (m.in. w Inowrocławiu i w Szczecinie).

Aktualnie sieć McDonald’s w Polsce obejmuje 304 restauracje, w tym 174 prowadzone na zasadzie franczyzy przez 58 licencjobiorców, 216 restauracji typu McDrive, 83 restauracje z opcją McCafé i 45 restauracji z opcją Gym’n’fun.