Grzegorz Dudziak

W firmie DTZ nastąpiła zmiana na stanowisku szefa. Patrick Delcol w minionym tygodniu przestał pełnić funkcję prezesa agencji DTZ w naszym kraju. Z firmy odeszli także Del Chandler, szef działu rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz Grzegorz Dudziak, dyrektor strategiczny ds. zarządzania nieruchomościami w regionie CEE.

Firma DTZ stanowi część UGL Services. Połączone DTZ i UGL Services to jeden z największych na świecie podmiotów świadczących usługi na rynku nieruchomości.

Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których wchodzą: doradztwo inwestycyjne, pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, property i facility management, doradztwo inwestycyjno-budowlane, wyceny, asset management, corporate real estate services, consulting i badania rynkowe.

Firma zatrudnia 27 tys. osób, które pracują w 208 oddziałach zlokalizowanych na terenie 52 krajów. W Polsce w DTZ pracuje ponad 280 osób.