Wstępna wizualizacja Poznań City Center
Wstępna wizualizacja Poznań City Center, TriGranit

TriGranit Management podpisał umowę najmu powierzchni handlowej w Poznań City Center z firmą odzieżową Mango. Lokal o powierzchni 500 mkw. znajdzie się na pierwszym piętrze obiektu.

– Mango, to marka znana i ceniona przez grupę klientów, do których chcemy adresować ofertę Poznań City Center. Młode, dynamiczne kobiety, ceniące wygodę, miejski styl życia – takie są klientki marki. I z myślą o takich właśnie osobach komponujemy portfolio najemców PCC. Tutaj znajdą one swoje ulubione sklepy i marki – mówi Aleksander Kowalski, leasing director, TriGranit Management Corporation, odpowiedzialny za komercjalizację Poznań City Center.

Mango to katalońska firma posiadająca sieć sklepów odzieżowych, założona w 1984 roku. Sprzedaje odzież i akcesoria damskie. Obecnie posiada ponad 2,6 tys. sklepów w 107 krajach. Salon w Poznań City Center będzie trzecim w Poznaniu.

Poznań City Center (PCC) to nowoczesny i elegancki obiekt zlokalizowany w śródmieściu Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1500 miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem.

W maju 2012 oddano do użytku część dworcową o powierzchni 7000 mkw., wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga faza projektu, której otwarcie planowane jest jesienią 2013, będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i zaplecze parkingowe. Węzeł komunikacyjny, czyli terminal autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie komunikacyjnie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej o powierzchni 60 tys. mkw. z 250 sklepami i 2 strefami foodcourt. Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP SA i Europa Capital w oparciu o Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

TriGranit Management Corporation (TGM) to firma wyspecjalizowana w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, m. in. w takich krajach jak: Węgry, Polska, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Rumunia i Rosja. W portfolio zarządzanych nieruchomości znajdują się: centra handlowe, biura, centra rozrywki, centra edukacyjne, z których korzysta około 50 milionów klientów rocznie. Jako jedna z największych firm w regionie TGM współpracuje z ponad 1500 najemcami. W Polsce TriGranit Management Polska sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.