Kolekcja Rage Age
Kolekcja Rage Age

Sieć z ekskluzywną odzieżą męska Rage Age by Czapul tworzy obecnie 6 salonów firmowych znajdujących się w największych centrach handlowych. Marka Rage Age dostępna jest w CH Złote Tarasy, Galerii Mokotów, CH Arkadia w Warszawie, CH Stary Browar w Poznaniu, CH Manufaktura w Łodzi, CH Silesia City Center w Katowicach. Na terenie Warszawy działa też jeden salon wyprzedażowy w Soho Factory.

W 2013 roku firma planuje kolejne otwarcia salonów na terenie naszego kraju. Wszystkie znajdą się w centrach handlowych.

– Zależy nam na otwarciach salonów Rage Age wciąż w największych miastach kraju. Nowe sklepy znajdą się we Wrocławiu czy Trójmieście. Istotna jest też dla nas lokalizacja w Krakowie, ponieważ tam znajduje się pracownia Rafała Czapula, projektanta marki – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Anna Mościcka, brand manager z firmy Equity Doctors, odpowiedzialna za ekspansję marki.

– Obecnie trwają też rozmowy dotyczące czwartej lokalizacji, ale na tę chwilę nie możemy jeszcze mówić, jakiego miasta ona dotyczy – dodaje Anna Mościcka.

Jak informowaliśmy w lutym spółka Próchnik SA za kwotę 18 mln zł kupiła 100 proc. udziałów w firmie Rage Age International Limited, która kontroluje spółki prowadzące sklepy odzieżowe Rage Age by Czapul.

Udziałowcem firmy Rage Age International Limited jest Rafał Bauer, który 12 lutego został prezesem Próchnik SA. Jest również prezesem spółki Equity Doctors.

Rage Age International Limited kontroluje grupę spółek związanych z dystrybucją, projektowaniem i promocją produktów sygnowanych brandem Rage Age na rynkach krajowym i zagranicznych. Posiada 90 proc. akcji w spółce Rage Age Polska SA. Pozostałe udziały należą do projektanta kolekcji. Główne składniki aktywów RAP to: 99,9 proc. udziałów w Equity Doctors sp. z o.o. oraz prawa do znaku towarowego Rage Age. Spółka ta jest także uprawniona do udzielania franczyzy na rynku polskim. Spółka Equity Doctors została powołana celem prowadzenia własnej sieci detalicznej wraz z flagowym sklepem na rynku polskim.

W 2012 roku firma otworzyła jeden salon w centrum handlowym. Znalazł się on w Silesia City Center i zajął powierzchnię 58 mkw. Także w 2011 r. firma zdecydowała się na otwarcie jednego salonu. Średnia powierzchnia butików Rage Age by Czapul wynosi 100 mkw.

Kolekcję Rage Age by Czapul tworzą garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki, a także jeansy, t-shirty, koszule i akcesoria skórzane – obuwie, portfele czy też okulary przeciwsłoneczne.