Salon Stradivarius

Nowe salony Bershka i Stradivarius, zlokalizowane na parterze gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park zajmą powierzchnię ponad tysiąca mkw. Bershka będzie pierwszym w Gorzowie Wielkopolskim sklepem tej marki.

Oba sklepy należące do światowej Grupy Inditex działają od 25 kwietnia 2013 roku.

– Bershka i Stradivarius są jednymi z najbardziej pożądanych marek przez naszych klientów. Cieszę się, że teraz dołączają one do oferty 140 sklepów i punktów usługowych w naszym centrum, będąc dostępnymi w jednym miejscu dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i regionu. Zapraszam na zakupy wszystkich, którzy nieustannie śledzą najnowsze trendy w modzie – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Istniejąca od 1998 roku Bershka oferuje szeroką gamę ubrań oraz dodatków dla młodych kobiet i mężczyzn, w stylach sportowych i propozycjach typu casual. Stradivarius to innowacyjna marka, która wprowadza najnowsze trendy w modzie. Sklep Stradivariusa zlokalizowany w gorzowskim centrum zajmuje powierzchnię 380 mkw.

Wśród kilkudziesięciu salonów znanych firm odzieżowych funkcjonujących w Galerii NoVa Park należy wymienić m.in. H&M, Intersport, C&A czy KappAhl.

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe działające od 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka czy 4 F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.