Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin

Podczas jesiennego Shopping Center Forum swoje centra handlowe zarówno te planowane, jak i już realizowane, zaprezentuje firma Echo Investment. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z projektami przez wszystkich najemców chcących otworzyć swoje salony w obiektach dewelopera.

– W tym roku na stoisku Echo Investment zaprezentujemy inwestycje w fazie budowy – Galerię Sudecką w Jeleniej Górze i Galerię Amber w Kaliszu. Ale także projekty, których start rozpocznie się w 2013 roku – centrum handlowo-rozrywkowe Korona w rumuńskim Brasov i w 2014 roku – m.in. rozbudowa CHR Galaxy w Szczecinie, Metropolis w Poznaniu, Mundo w Budapeszcie, II etap Outlet Park Szczecin i duże centrum handlowo-rozrywkowe w Katowicach – mówi w rozmowie z Retailnet Marcin Materny, dyrektor ds. sprzedaży w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

– Udział w Shopping Center Forum 2013 jest dla nas wynikiem naturalnej decyzji, którą podjęliśmy jako doświadczony deweloper uważnie obserwujący to, co się dzieje na rynku. Od lat uczestniczymy w tego typu wydarzeniach, które są okazją do wymiany doświadczeń i interesujących spotkań z partnerami – dodaje Marcin Materny.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 Fall Edition znajduje się tutaj.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.