Galeria Wisła
Galeria Wisła

Marka CCC podpisała umowę najmu z Galerią Wisłą w Płocku. Porozumienie zakłada działalność na powierzchni ponad 340 mkw. na pierwszym poziomie obiektu.

Sklep CCC jest największym salonem obuwniczym w Galerii Wisła. Dołączył do pozostałych marek z tej branży, które na dłużej związały się z centrum, m.in. do marki Venezia, o czym niedawno informował zarządca obiektu – CREAM.

Marka CCC jest największym producentem obuwia w Polce. Swoją ofertę kieruje do każdej grupy wiekowej. Obok marek własnych, jak Jennifer&Jennifer, Clara Barson, Nylon Red, Cesare Cave, Vapiano etc., CCC oferuje obuwie na licencji, np. kierowaną do dzieci linię Disney. Największą zaś popularnością wśród klientów pozostaje obuwie skórzane Lasocki.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, pozostaje, jak informuje zarząd obiektu, najchętniej odwiedzanym nowoczesnym obiektem handlowym w Płocku. Pięcioletnia historia obiektu pozwoliła mu na zbudowanie ugruntowanej pozycji, zarówno wśród klientów, jak i sieci handlowych.

Obiektem zarządza CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management. Poza Galerią Wisła CREAM zarządza obecnie 17 nieruchomościami handlowymi, zlokalizowanymi w całej Polsce.