CH Auchan Modlińska

Sklep eSmoking World dołączył do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Modlińska. To kolejny punkt z sieci handlowej tej marki, która posiada obecnie już ponad 800 punktów własnych i partnerskich na terenie całej Polski. Sklep o powierzchni 25 mkw. w CH Auchan Modlińska, otwarty 4 maja br., oferuje szeroki asortyment produktów, m.in. e-papierosy, e-cygara i płyny nikotynowe o najróżniejszych smakach.

Sklep eSmokingWorld posiada w swoim asortymencie produkty oferowane przez Grupę Chic, lidera w branży e-papierosów na rynkach europejskich. W ofercie nowego najemcy CH Auchan dominują dobrze znane marki, takie jak Mild, Volish, Provog i LiQueen.

Centrum Handlowe Auchan Modlińska znajduje się w Warszawie, przy ulicy Modlińskiej 8. Oprócz hipermarketu Auchan do dyspozycji klientów jest 17 sklepów. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje. Przy Centrum Handlowym mieści się także sklep Leroy Merlin. Centrum Handlowe posiada 1,8 tys. miejsc parkingowych, w tym 10 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1998 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzbogacają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.