Kolekcja Jadar
Kolekcja Jadar

Firma Jadar posiada salon z markową odzieżą w Galerii Olimp w Lublinie. Salon zajmuje powierzchnię 130 mkw. i znajduje się w otoczeniu takich najemców jak Eurofirany, Lee Wrangler i Telepizza.

W tym roku firma Jadar nie planuje kolejnych otwarć salonów w centrach handlowych. Nowe otwarcie sklepu przewidywane jest w przyszłym roku.

– Chcemy rozwijać sieć sklepów z odzieżą w galeriach handlowych, ale potrzebujemy trochę czasu. Na razie przyglądamy się rynkowi centrów handlowych. Planujemy najbliższe otwarcie w Centrum Handlowym Ikea w Lublinie – mówi w rozmowie z Retailnet Ewa Wrzyszcz, właścicielka Jadar.

Firma Jadar istnieje na rynku branży odzieżowej od 1991 roku. Kolekcje oferowane przez sklep obejmują klasyczne modele w segmencie eleganckiej, markowej odzieży głównie niemieckich producentów dla Pań oraz kolekcje typu casual zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Jadar oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje dla kobiet w rozmiarach od 36 do 52 takich marek jak Gelco, CPM, Fuchs & Schmitt oraz kolekcje dla mężczyzn firm Nickel Sport, Blue Seven, Bugatti, Luigi Morini w rozmiarach od 48 do 64.

Kolejne sklepy otwierane przez firmę również mają mierzyć około 130 mkw. powierzchni.