Forum Radunia

Multi Development Poland podpisało ostatnio kolejne umowy najmu lokali w Forum Radunia w Gdańsku. Jednym z nowych najemców Forum Radunia jest perfumeria Douglas, zajmująca powierzchnię ponad 320 mkw.

W ostatnim czasie do grona najemców Forum Radunia dołączyła także marka Pierre Cardin oraz Time Trend oferująca największą w Polsce gamę zegarków.

W Forum Radunia znajdziemy także bogatą ofertę turystyczną prezentowaną w ramach lokalu marki Travel Planet.

Znakomitym miejscem odpoczynku, czy spotkań będzie cukiernia Sowa.

– Ostatnie półrocze to bardzo owocny okres dla Forum Radunia – podpisaliśmy umowy najmu z wiodącymi graczami takimi jak Multikino, Piotr i Paweł, grupa LPP S.A. [w obiekcie znajdą się wszystkie marki z grupy tj. Cropp Town, House, Mohito, Home&You, Sinsay, oraz flagowy sklep Reserved, przyp.red.] czy drogeria Rossmann, która stanowić będzie z pewnością ofertę komplementarną dla perfumerii. Zainteresowanie projektem wśród najemców jest duże, a nadchodzące miesiące będą opiewać w finalizacje kolejnych umów najmu. Widzimy jak bardzo ważne staje się dla najemcy uczestnictwo w projektach, w których ich klient nie tylko zrealizuje zakupową część swojego planu, ale także spędzi tu czas, zrelaksuje się i … wróci – powiedziała Małgorzata Słowik, Head Leasing Multi Development Poland sp. z o.o.

Forum Radunia (62 tys. mkw. powierzchni handlowej) w Gdańsku to wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny powiązany z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. Projekt stworzy w centrum Gdańska nowe miejsce, łączące kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Istotną częścią Projektu jest realizacja obiektów użyteczności publicznej jak Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska, przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej i drogowej oraz budowa ulicy Nowe Podwale Grodzkie. Zadbano także o doskonałe skomunikowanie kompleksu dzięki bezpośredniej dostępności transportowego Węzła Integracyjnego skupiającego przystanki tramwajowe, autobusowe oraz nową stację kolejową Gdańsk Śródmieście. Zakończenie budowy Projektu planowane jest na pierwszą połowę 2016 roku.

Multi Development Poland jest częścią Multi Corporation, będącej liderem na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców śródmiejskiej przestrzeni handlowej. Działania te są wspierane przez firmy zależne zajmujące się budową, inwestowaniem, zarządzaniem aktywami oraz zarządzaniem centrami handlowymi.

Multi inwestuje, buduje i zarządza wielofunkcyjnymi centrami handlowymi oraz projektami rewitalizacji przestrzeni śródmiejskich, które są innowacyjne, unikatowe, realizowane zgodnie z polityka zrównoważonego rozwoju oraz atrakcyjne. Formuła Multi Projekt i Rozwój skupia się na wyjątkowym projektowaniu oraz jakości. Multi posiada własne wewnętrzne architektoniczne biuro projektowe T+T.

Od roku 1982 projekty Multi są rozpoznawalne oraz nagradzane na międzynarodowej arenie za ich oryginalną i nowoczesną naturę, jakość architektoniczną, zrównoważony rozwój oraz daleko idącą wrażliwość na lokalne otoczenie. Multi rozwija urzekające projekty, z którymi ludzie mogą się łatwo identyfikować i które stanowią siła napędową dla rewitalizacji miast czy regionu.