Do działu Zarządzania Nieruchomościami firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyła Justyna Williams, która została menadżerem zajmującym się nieruchomościami handlowymi.

Justyna Williams obejmie funkcję kierownika ds. rozwoju centrów handlowych (Retail Asset Manager) w dziale Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield. Będzie odpowiadać za rozwój biznesu w zakresie zarządzania centrami handlowymi, umocnienie pozycji działu w obszarze projektów handlowych oraz za współpracę z działem najmu powierzchni handlowych w celu oferowania rozszerzonego pakietu usług dla inwestorów i deweloperów.

Przez ostatnie 10 lat Justyna Williams była związana z firmą Tesco Polska, gdzie zajmowała stanowiska m.in. kierownika ds. rozwoju nieruchomości i kierownika zespołu zarządzania nieruchomościami. Williams ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Biegle włada językami angielskim i niemieckim.

– Zmiany w dziale Zarządzania Nieruchomościami wynikają ze strategii rozwoju firmy oraz z poszerzania naszej oferty w regionach i w sektorze nieruchomości handlowych – mówi Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Reprezentuje klientów na każdym etapie procesu najmu i inwestycji w nieruchomości. Firma Cushman & Wakefield została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 15 000 pracowników w 253 biurach w 60 krajach.