Wizualizacja Gemini Park Bielsko-Biała

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – blisko 45 tys. mkw., a grono najemców powiększy się o kolejne 70 lokali. W nowej, rozbudowanej części Gemini Park Bielsko-Biała, swój lokal otworzy restauracja Sushi, oferująca specjały kuchni japońskiej. Nowy punkt gastronomiczny w strefie food-court zajmie powierzchnię 60 mkw.

– Zdecydowaliśmy się otworzyć restaurację Sushi w Gemini Park Bielsko-Biała, ponieważ jest to obiekt, który bardzo szybko się rozwija. To jedyne centrum handlowe w regionie z tak dużym potencjałem i jednocześnie wysokim standardem wykończenia, na co zwracamy szczególną uwagę przy wyborze lokalizacji – mówi Agnieszka Żur, właścicielka restauracji Sushi. – Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie zwolenników wśród mieszkańców Bielska-Białej, a udana współpraca z zarządcą obiektu zaowocuje podpisaniem umów najmu także w innych centrach handlowych Gemini Park – dodaje A. Żur.

Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

W rozbudowanym obiekcie, na 3,2 tys. mkw. pojawią się salony grupy LPP: Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito. Ponadto, sklep Reserved powiększy swoją powierzchnię i zmieni lokalizację otwierając salon dwupoziomowy, a salon sportowy Martes Sport podwoi swoją powierzchnię. Wśród najemców znajdą się także marki modowe, m.in. Bershka i Stradivarius należące do Grupy Inditex. Do strefy gastronomicznej dołączą także restauracja PIZZA Dominium i lodziarnia Grycan; ofertę rozbudowanego centrum uzupełni też między innymi salon RTV Euro AGD.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

GREM Gemini Real Estate Management to spółka należąca do Gemini Holdings, zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni wynoszącej blisko 130 tys. mkw. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.

Obiekt będzie prezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum