Wizualizacja Centrum Zakupów Nowa Mleczarnia

– W tym roku będziemy prezentować nasz prężnie rozwijający się koncept w kategorii convenience center – Centrum Zakupów, które wypełniło dotąd niezagospodarowaną niszę. Udział NAP Invest Group w Shopping Center Forum jest istotnym elementem obecności biznesowej firmy na rynku centrów handlowych. To nie tylko miejsce nawiązywania nowych kontaktów, ale możliwość podtrzymania relacji z obecnymi najemcami naszych obiektów, którzy zainteresowani są również wejściem do nowych, proponowanych przez nas lokalizacji – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Bogdan Żołnierzak, prezes NAP Invest Group.

– Idea Forum nawiązuje do realizowanych z powodzeniem od wielu lat w Europie Zachodniej branżowych targów nieruchomości, co w związku z dynamicznym rozwojem szczególnie branży handlowej w Polsce, jest w naszym kraju niezmiernie potrzebne. W związku z tym obecni jesteśmy na tym spotkaniu co roku. Z uwagi na to, że w najbliższych dwóch latach planujemy zrealizować bądź zabezpieczyć lokalizacje w celu dostarczenia na rynek kilkudziesięciu tysięcy mkw. GLA, Forum stanowi bardzo dobrą okazję do zaprezentowania naszego obecnego portfolio obiektów w trakcie komercjalizacji oraz tych, które znajdą się w procesie najmu w ciągu najbliższych miesięcy. Dodatkowo, z racji naszej obecności w całym kraju, jesteśmy w stanie zaoferować oferty pakietowe, dostosowane do planów ekspansji najemców w Polsce – dodaje Żołnierzak.

NAP Invest Group w tegorocznej edycji Forum zaprezentuje kilka obiektów ze swojego portfolio.

– Centrum Zakupów jest to mały lub średniej wielkości park handlowy (ew. centrum handlowe), który znajduje się w centrum miasta ( do 50 tys. mieszkańców) lub wielkiego osiedla mieszkaniowego. Korzyści z perspektywy najemcy to przede wszystkim krótki okres realizacji oraz nowoczesna przestrzeń handlowa, w miejscach gdzie jej dotąd brakowało, co daje możliwość dokładniejszego spenetrowania rynku. W tym roku prezentować będziemy m.in. Centrum Zakupów Nowa Mleczarnia, pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Sochaczewie oraz Centrum Zakupów Świdnik – pierwszy nowoczesny park handlowy w tym mieście, skupiający bardzo szeroką ofertę – opowiada Żołnierzak.

Centrum Zakupów Nowa Mleczarnia jest zlokalizowane w ścisłym centrum Sochaczewa. Oferuje ponad 6,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Planowanych jest tu około 40 sklepów, od ok. 30 mkw. do 1 tys. mkw. Prócz sklepów z odzieżą i akcesoriami, znajdą się tu m.in. drogeria, apteka, sklep spożywczy oraz salon ze sprzętem RTV i AGD. Planowane są również lokale gastronomiczne.

Centrum Zakupów Świdnik powstanie na terenie Osiedla Wschód. W kompleksie, o powierzchni najmu ponad 7 tys. mkw., planowany jest supermarket spożywczy oraz sklepy z modą, artykułami drogeryjnymi oraz elektroniką. Łącznie znajdzie się tu ok. 20 najemców, którzy zajmą powierzchnię od ok. 200 do ponad 1 tys. mkw. Centrum wyposażone będzie w parking, który pomieści blisko 300 samochodów.

Więcej o projektach NAP Invest na Shopping Center Forum.