Justyna Bergmann, dyrektor ds. komercjalizacji
Justyna Bergmann, dyrektor ds. komercjalizacji

Stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji w NAP Invest Group, który będzie odpowiedzialny za komercjalizację wszystkich projektów handlowych spółki oraz za organizację działu zajmującego się tą problematyką od 1 lipca 2013 roku objęła Justyna Bergmann.

Justyna Bergmann ma ponad 7-letnie doświadczenie na rynku najmu nieruchomości komercyjnych, zdobyte w Polimeni International, gdzie odpowiedzialna była za najem Galerii Słupsk, Galerii Rumia oraz Galerii Jastrzębie. Od 2009 r.  w Inter Ikea Centre Group zajmowała się rekomercjalizacją m.in. Centrum Franowo w Poznaniu, CH Port Łódź w Łodzi, Parku Handlowego  Matarnia w Gdańsku.

– NAP Invest Group planuje dostarczyć w najbliższych dwóch latach na rynek polski kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej, w tym centrów pod marką Centrum Zakupów. To koncept convenience center, mający wprowadzać nowoczesny handel do miejsc o dużym potencjale zakupowym, w których brakuje nowoczesnej powierzchni handlowej., a najemcom sieciowym dawać możliwości lepszego spenetrowania rynku w mniejszych miastach – do 50 tys. mieszkańców. Dalszy dynamiczny rozwój konceptu niewątpliwie wymaga szerszego dotarcia do polskich i międzynarodowych sieci.  Dodatkowo prowadzimy rekomercjalizację oraz prace restylingowe dla Galerii Rembielińskiej w Warszawie. W efekcie zmieni się ok. 30 proc. brandów. Stawiamy na nowoczesną modę oraz rozbudowę oferty gastronomicznej,  a także nowy, dynamiczny wizerunek, bliski naszej grupie docelowej – mówi Justyna Bergmann, dyrektor ds. komercjalizacji, NAP Invest Group.

Justyna Bergmann ukończyła studia na warszawskiej AWF, a następnie studia podyplomowe na wydziale zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarki Nieruchomościami w Warszawie.

NAP Invest Group jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma  buduje galerie i parki handlowe w centrach miast do 50 tys. mieszkańców lub centrach wielkich osiedli mieszkaniowych. Grupa jest właścicielem Galerii Rembielińskiej w Warszawie oraz rozwija nowy format typu convenience  pod nazwą Centrum Zakupów. NAP Invest Group realizuje również inwestycje mieszkaniowe.

Przedstawiciele spółki NAP Invest będą obecni podczas Shopping Center Forum. Forum odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.