CH Auchan Łomianki

Grono najemców oferujących usługi gastronomiczne w Centrum Handlowym Auchan Łomianki sukcesywnie się powiększa. Już wkrótce dołączy do niego restauracja McDonald’s, która zajmie lokal o powierzchni 270 mkw.

Restauracja McDonald’s w CH Auchan Łomianki rozpocznie działalność jesienią i będzie usytuowana w strefie gastronomicznej, w nowej części galerii handlowej. Goście będą mogli skorzystać ze znanej oferty międzynarodowej sieci oraz kawiarni McCafé. Restauracja dołączy do systematycznie rosnącego grona najemców galerii oferujących usługi gastronomiczne. Są wśród nich już takie punkty, jak: Grycan, Cukiernia Sowa, Bistro u Przyjaciół, Flunch Café, czy Ksantos – kuchnia turecka.

Obecnie w Polsce funkcjonuje 307 restauracji McDonald’s, w tym 86 z formatem kawiarnianym McCafé, które zatrudniają ponad 16 tysięcy osób. Około jednej trzeciej lokali firmy znajduje się w centrach handlowych na terenie całego kraju lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Restauracja w galerii Auchan będzie pierwszą lokalizacją w Łomiankach.

Podwarszawskie CH Auchan to 21. i jednocześnie najmłodszy na Mazowszu obiekt w portfolio Oddziału Immochan w Piasecznie. Centrum handlowe zapewnia klientom łącznie 30 tys. mkw. powierzchni handlowej z rozbudowanymi pasażami ze sklepami oraz hipermarketem Auchan. Wśród najemców są znane i popularne marki, takie jak H&M, Smyk, Reserved, Mohito, C&A, Sephora, Apart, W.Kruk, a także restauracje i liczne punkty usługowe. Otwarcie części inwestycji wybudowanej w pierwszym etapie odbyło się 30 listopada 2012 roku. Rok później, 10 maja do hipermarketu Auchan i pasażu z 50 lokalami dołączyli kolejni najemcy. Docelowo będzie ich blisko 100.

Dla klientów centrum przygotowano 1820 miejsc parkingowych. Obiekt posiadany i zarządzany przez Oddział Immochan w Piasecznie znajduje się przy trasie wyjazdowej z Warszawy, przy drodze krajowej nr 7. Galeria obejmuje zasięgiem 1,2 miliona mieszkańców północnych dzielnic Warszawy: Bielan, Żoliborza, Białołęki oraz gminy Łomianki i rejonu podmiejskiego północnej części stolicy.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.

Immochan jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.