Ptak Outlet
Ptak Outlet

Powiększa się grono najemców centrum wyprzedażowego Ptak Outlet zlokalizowanego w Rzgowie koło Łodzi.

W lipcu 2013 roku ofertę outletu wzbogaciła sieć modowa Mohito. Pierwszy outletowy salon marki w okręgu łódzkim uruchomiono 3 lipca. Lokal ma 260 mkw. powierzchni. Obecnie Mohito ma w Polsce i za granicą ponad 130 salonów.

W lipcu listę najemców gastronomicznych Ptak Outlet powiększyła także sieć Thai Box oferująca dania kuchni tajskiej. Thai Box uzupełni strefę gastronomiczną obiektu, którą tworzą takie sieci jak Coffee Heaven, Cukiernia Filipiak, Caffe Lehr, Jesz Co Chcesz oraz Kebab House.

W najbliższym czasie Ptak Outlet odda do użytku także salon sieci Baldinini. Otwarcie butiku z ekskluzywnym obuwiem zaplanowano na 29 sierpnia 2013 roku.

Jak już informowaliśmy, Baldinini posiada ponad kilkaset sklepów na całym świecie, z czego ponad 100 w samej Rosji. Najbardziej znane są jego butiki znajdujące się w Paryżu, Mediolanie i Moskwie. Baldinini w Ptak Outlet uruchomi sklep fabryczny w ofercie którego znajdzie się szeroki wybór wysokiej jakości obuwia, odzieży i dodatków sygnowanych logiem Baldininiego.

Ptak Outlet działa od 13 października 2012 roku. Budowa obiektu o powierzchni 33 tys. mkw. trwała rok. Docelowo w Ptak Outlet znajdzie się 140 sklepów.

Przedstawiciele obiektu będą obecni podczas Shopping Center Forum. Stoisko Ptak Outlet ma numer 4.8.