Tomasz Popowski, Specjalista ds. klientów kluczowych, Grupa Energia
Tomasz Popowski, Specjalista ds. klientów kluczowych, Grupa Energia

– Nie ma lepszej okazji do budowania relacji, zarówno z potencjalnymi, jak i obecnymi klientami, niż Shopping Center Forum, na których gromadzą się najważniejsi przedstawiciele rynku centrów handlowych w Polsce – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Tomasz Popowski, specjalista ds. klientów kluczowych Grupa Energia.

– Bezpośredni kontakt z klientami jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ pozwala na idealne dopasowanie naszej oferty do ich potrzeb, a odbyte podczas Forum rozmowy pozwalają nam na stały rozwój naszych rozwiązań. Udział w targach niewątpliwie pozwala jeszcze bardziej zwiększyć rozpoznawalność firmy, która jest na tym wydarzeniu obecna już od wielu lat – dodaje Popowski.

Grupa Energia GE sp. z o. o. sp. k. jest koncesjonowaną spółką energetyczną, która specjalizuje się w obsłudze nieruchomości komercyjnych, głównie galerii handlowych i budynków biurowych. Rozwiązania oferowane przez Grupę Energia pozwalają na pełny outsourcing energetyczny, podnosząc przy tym wartość nieruchomości, a także dają najemcom dostęp do wolnego rynku energii elektrycznej. Grupa Energia posiada bogate doświadczenie zebrane przy obsłudze blisko czterdziestu obiektów na terenie całego kraju.

Spółka corocznie bierze udział we wszystkich edycjach Shopping Center Forum. W tym roku wraz ze StarNet Telecom zajmie stoisko 1.5.