Sezon na nowe otwarcia w Bonarka City Center trwa. Od początku sierpnia klienci krakowskiego centrum handlowego jako pierwsi w Polsce mogą robić zakupy w Mango Kids – nowym koncepcie znanej i cenionej marki odzieżowej.

Na ofertę Mango Kids składają się uszyte zgodnie z obowiązującymi trendami ubrania dla dzieci w wieku 3-12 lat. Filozofia Mango Kids nie różni się niczym od strategii przyjętej i z sukcesem wdrażanej przez Mango, będącej jedną z najbardziej cenionych przez kobiety marką odzieżową – ubrania mają być modne i w możliwie niskich cenach.

– Nowo otwarty dział dla dzieci nie tylko jest pierwszym w naszym kraju, ale zaledwie 10. na całym świecie, co stanowi dodatkowe wyróżnienie dla naszych klientów – mówi Michał Dziedzina, dyrektor centrum handlowego Bonarka City Center. – To nie koniec planowanych otwarć w Bonarce. Już we wrześniu działalność u nas rozpoczną 3 kolejne butiki: Sinsay, Mohito oraz drugi, większy salon Reserved.

Pojawienie się Mango Kids wzmacnia i tak silną już dziecięcą ofertę Bonarki, gdzie na zakupy zaprasza m.in. Smyk Megastore, Mothercare czy Young Reporter.

Mango Kids znajduje się w salonie Mango w Bonarce, będącym jednocześnie największym salonem tej marki w Polsce.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 250 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się ośrodek edukacyjno-wychowawczy „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

TriGranit Management zaprezentuje swoje projekty przy stoisku nr 5.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.