Salon Lancerto

18 września 2013 roku w Galerii Katowickiej marka Lancerto zaprezentuje nowy koncept salonu z odzieżą męską. Lokal o powierzchni 110 mkw. będzie wizytówką firmy i zapowiedzią kierunku zmian w strategii marki.

– Wybraliśmy Galerię Katowicką jako miejsce debiutu dla nowego konceptu ze względu na nowoczesny charakter i atrakcyjną lokalizację obiektu. Aglomeracja katowicka to dynamicznie rozwijający się obszar, przyciągający ambitnych ludzi. To nasza grupa docelowa i do nich kierujemy ofertę – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu Lancerto.

Projekt i realizacja nowego konceptu marki Lancerto to wynik współpracy z firmą Forbis Group, która specjalizuje się w kompleksowych usługach dla branży Retail.

– Tworząc nowy koncept dla marki Lancerto dążyliśmy do uzyskania prostego i eleganckiego wnętrza, którego surowy charakter podkreślają zarówno rozwiązania architektoniczne, jak i użyte materiały – mówi Anna Sulima-Gillow, autorka projektu.

Galeria Katowicka jest częścią nowoczesnego kompleksu łączącego funkcje handlowe, biurowe i komunikacyjne. Obiekt powstaje przy współpracy firm Neinver Polska i Meyer Bergman oraz Polskich Kolei Państwowych SA.

Obecnie sieć Lancerto składa się z 28 salonów sprzedaży. Nowy sklep w Katowicach będzie 29. sklepem sieci.

Przedstawiciele sieci będą obecni 18-19 września 2013 roku podczas Shopping Center Forum.