Firma Redberry w ostatnich dniach otworzyła nowy punkt sprzedaży w Centrum Handlowym Toruń Plaza. W ostatnich dniach sierpnia także klienci w Białymstoku będą mogli kupić mrożone jogurty. Najnowszy punkt Redberry znajdzie się bowiem w Centrum Handlowym Atrium Biała.

– Poza Białymstokiem także w tym roku planujemy kolejne dwa otwarcia. Nowe punkty sprzedaży Redberry zostaną otwarte w Gdyni w Centrum Handlowym Riviera, które rozbudowuje obecnie firma Mayland, a także w przejściu między dworcem PKP a Galerią Krakowską – mówi w rozmowie z redakcją Agata Swornowska z firmy Redberry.

Wraz z najbliższym otwarciem w Białymstoku, Redberry będzie posiadało łącznie 7 punktów sprzedaży, z czego 2 oparte na współpracy franczyzowej. Punkty sprzedaży sieci zajmują od 7 metrów kwadratowych (wyspy handlowe) do 60 mkw. (lokale w centrach handlowych).

Firma Redberry zaistniała w Polsce jako jeden z prekursorów mody na mrożone jogurty na naszym rynku. Obecnie marka prowadzi działalność w największych centrach handlowych w Warszawie. Wrocławiu oraz Toruniu.

Redberry sp. z o.o. to sieć oferująca mrożone jogurty o obniżonej kaloryczności. Są one serwowane są z licznymi dodatkami. Klienci mają do wyboru m.in. soki owocowe, dodatki zbożowe, polewy, posypki, wiórki czekoladowe, żelki i pianki.