Asics

Już w piątek, 30 sierpnia w Centrum Outlet Factory Wrocław będzie miało miejsce otwarcie salonu marki Asics. Nowy najemca na potrzeby sklepu zajmie lokal o powierzchni około 130 metrów kwadratowych.

Asics jest japońską firmą, która oferuje przede wszystkim profesjonalne obuwie sportowe oraz odzież i akcesoria dla sportowców. Profesjonalizm, dbanie o detale, a także stosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawiły, że marka stała się liderem w produkcji oraz dystrybucji asortymentu sportowego. Pośród asortymentu sklepu znajdziemy obuwie do piłki nożnej, biegania, siatkówki, lekkiej atletyki, golfa, a także tenisa, squasha czy badmintona. Asics, jako jedna z niewielu firm na świecie, posiada w swojej ofercie buty do gry w krykieta, baseballu oraz zapasów.

Factory Wrocław znajduje się w południowozachodniej części miasta, zaledwie 20 minut od centrum. W obiekcie znajduje się 90 salonów najlepszych marek, m.in.: Nike, adidas, Vero Moda, United Colors of Beneton, Calvin Klein, Mango, Tatuum, Gino Rossi, etc.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64 500 mkw.. Factory jest pierwszą i największą siecią centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku.

Centra Outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.

Neinver zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.