Zapraszamy na wyjątkowe After Party towarzyszące tegorocznej edycji Shopping Center Forum. Dzięki współpracy z należącymi do Echo Investment galeriami Amber, Galaxy i Sudecka niezwykły wieczór uświetni znany DJ i ceniony kompozytor Cai Caslavinieri.

Cai Caslavinieri na scenie występuje od ponad dekady. Do swoich kompozycji używa nowoczesnych brzmień, które łączy z muzyką klasyczną i instrumentalną. Dzięki współpracy z instrumentalistami, takimi jak skrzypkowie, pianiści, saksofoniści, Cai stworzył unikalne LiveActy, które charakteryzują się czystym aktem improwizacji. DJ występuje w nich w roli dyrygenta, producenta i muzyka, narzuca instrumentalistom tonację i tempo, tworząc niesamowite show i muzykę na żywo.

Cai komponuje także muzykę specjalnie na premiery spektakli teatralnych, wydarzeń artystycznych, konwentów, pokazów mody. Jest autorem ścieżki dźwiękowej do pokazu Macieja Zienia „Kaleidoscope”, a także do filmu „The Boss” Andrzeja Świętanowskiego i „Cud Boski” – Dominiki Domal, który zdobył złoty medal na festiwalu filmowym Kinomeria 2012 na Ukrainie.

Muzyczny program imprezy:
19:00 – 20:30 – przybycie gości / DJ w tle
20:30 – 21:40 – LiveAct / muzyka lounge
21:40 – 22:30 – DJ / muzyka lounge i klubowa
22:30 – 23:10 – LiveAct / muzyka taneczna
23:10 – 00:00 – DJ / muzyka taneczna
00:00 – 01:00 – LiveAct taneczny
01:00 – DJ + muzycy

Galeria Amber to czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstaje w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33 500 mkw. Proces komercjalizacji inwestycji dobiega końca. W obiekcie znajdzie się hipermarket oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 000 miejsc parkingowych. Otwarcie odbędzie się wiosną 2014 roku.

CHR Galaxy to największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie zachodniopomorskim. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 42 000 mkw. W Galaxy klienci mogą korzystać z oferty 170 sklepów różnych branż, wielosalowego kina i hipermarketu Real. Po 10 latach działalności na rynku, obiekt dzięki rozbudowie zyska nowy wymiar i funkcjonalności.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze. Będzie to pierwsze w regionie Jeleniej Góry centrum handlowo-rozrywkowe. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz 7-salowe kino Helios z częścią kawowo-barową. Projekt, wraz z retail parkiem, będzie dysponował powierzchnią 45 000 mkw. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1 800 miejsc parkingowych.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013, które odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 września znajduje się tutaj.