Sadyba Best Mall z kolejnymi najemcami

Nowoczesnym rozwiązaniem technologicznym zastosowanym w centrach handlowych zarządzanych przez Klepierre Management Polska sp. z o.o. jest bezpłatna aplikacja Plaza na telefony komórkowe z systemem Android oraz iOS.

Instalując w telefonie mobilną aplikację użytkownicy będą w stałym kontakcie ze swoimi ulubionymi sklepami w Poznań Plaza, Kraków Plaza, Sosnowiec Plaza, Rybnik Plaza, Ruda Śląska Plaza, Lublin Plaza oraz Sadyba Best Mall w Warszawie.

Po wybraniu właściwego miasta, aplikacja daje dostęp do bieżących informacji z życia danej galerii. Informuje o nowościach, eventach i atrakcjach przygotowywanych na terenie wybranego centrum.

Kolejną funkcją jest wyszukiwanie promocji. W łatwy i intuicyjny sposób możliwe jest przeszukiwanie aktualnych ofert promocyjnych poszczególnych sklepów.

– Umieszczona w aplikacji lista sklepów pozwala trzymać rękę na pulsie, aby klientom nie umknęła żadna okazja. Wolną chwilę można spędzić rozwiązując quiz, którego wyniki określą styl bycia, jaki preferuje odpowiadająca na pytania osoba – informują przedstawiciele Klepierre Management Polska.

Aplikacja została przygotowana i wdrożona dla sieci galerii handlowych zarządzanych przez Klepierre Management Polska sp. z o.o. przez Agencję +Benzine z Poznania i jest dostępna bezpłatnie w iTunes Store oraz Android Market.