Salon Avans w Millenium Hall
Salon Avans w Millenium Hall

Na mapie lokalizacji sieci Avans pojawiły się kolejne elektromarkety – w Szczytnie i w Braniewie. Rebranding przeszedł również sklep w rzeszowskiej galerii Millenium Hall.

Avans, sieć branży Multimedia/RTV/AGD, konsekwentnie realizuje plan dynamicznego rozwoju na terenie całego kraju. Elektromarket w Szczytnie uruchomiono pod koniec sierpnia 2013 roku, a elektromarket w Braniewie z początkiem września.  Ponadto pod logo Avans zaczął działać także sklep należący do Grupy Domex, zlokalizowany w rzeszowskiej galerii Millenium Hall.

– Już na początku roku narzuciliśmy sobie szybkie tempo rozwoju naszej sieci sprzedaży detalicznej i cały czas trzymamy się wytyczonego kierunku. Każdy miesiąc to kilka kolejnych lokalizacji, co oznacza przyrost na poziomie kilkudziesięciu nowych elektrometrów pod logo Avans w skali roku – mówi Gerard Mikina, dyrektor pionu inwestycji, Avans.

Właściciele sieci planują intensywny przyrost liczby sklepów marki Avans na terenie całego kraju. Celem sieci Avans jest obecność w najatrakcyjniejszych miejscach we wszystkich regionach. Spółka Avans otwiera swoje sklepy w retail parkach, galeriach handlowych, a także jako obiekty wolnostojące.

Elektromarkety Avans dostarczają asortyment sprzętu Multimedia/RTV/AGD w atrakcyjnych cenach. Avans stawia na nowoczesne formy ekspozycji, bogactwo wyboru, najwyższą jakość sprzętu, a także doradztwo konsultantów handlowych na najwyższym poziomie.

Przedstawiciele sieci będą obecni podczas Shopping Center Forum przy stoisku 2.5