Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Nad marcredo center Szczecin zawisła wiecha symbolizująca zakończenie konstrukcji dachu i osiągnięcie stanu surowego. Obiekt będzie retail parkiem o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Otwarcie marcredo center Szczecin zaplanowane jest na grudzień 2013.

Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście. W marcredo znajdą się: Decathlon, Jula, sklep z elektroniką użytkową, sklep meblowy oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępnych będzie około 400 miejsc parkingowych.

Autorem projektu marcredo Center Szczecin jest Wojciech Wycichowski, właściciel pracowni architektonicznej Tu i Tam z Łodzi, we współpracy ze szczecińską pracownią architektoniczną Projektownia Bohdana Baya i Lidii Trzebiatowskiej. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development. Na generalnego wykonawcę obiektu została wybrana firma P.B.U. Interbud-West sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego.

Elbfonds Development sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce. Jest spółką-córką Grupy elbfonds.

Elbfonds Development zaprezentuje projekt marcredo Center Szczecin przy stoisku nr 3.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.