Sklep Toys”R”Us

Toys”R”Us Poland sp. z o.o., która jest właścicielem sieci sklepów z zabawkami i artykułami dla dzieci Toys”R”Us na początku listopada uruchomi swój sklep w centrum handlowym Galeria Olimp w Lublinie. Firma na potrzeby sklepu wynajęła lokal o powierzchni około 1,7 tys. mkw.

– Zdecydowaliśmy się otworzyć nasz sklep w lubelskiej galerii, albowiem w naszej ocenie jest to obiekt o mocno ugruntowanej pozycji nie tylko w samym mieście, ale również w całym regionie lubelskim. Liczymy, że realizowana rozbudowa centrum handlowego, a także planowane inwestycje rewitalizacji galerii zapewnią jak najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów – powiedział Wojciech Czernek, prezes zarządu Toys”R”Us Polska,  który będzie uczestnikiem wrześniowej edycji Shopping Center Forum 2013.

Sklepy Toys”R”Us  znajdują się w CH Auchan w Gdańsku, Blue City w Warszawie, PH Auchan Bielany Wrocławskie i Millenium Hall w Rzeszowie.

Poza produktami dla dzieci znanych i renomowanych firm, Toys”R”Us w swoich salonach oferuje także artykuły własnych marek tj.: Babies”R”Us, Air Zone, Avigo, Bruin Infant, Bruin Preschool, Dream Dazzlers, Edu Science, Fast Lane, Home Depot, Just Like Home, Pavilion, Play On, Sizzlin’ Cool, Stats, Totally Me!, TM!, True Heroes, Universe of Imagination, You & Me.