Salon sieci CCC

Spółka CCC właściciel sieci obuwniczej w związku z szeroką ekspansją firmy szuka osoby na stanowisko dyrektora Pionu Ekspansji i Inwestycji.

Jak poinformował redakcję Retailnet Piotr Nowjalis wiceprezes Zarządu CCC SA, będzie to nowe stanowisko, którego nie było dotąd w strukturze organizacyjnej spółki.

Dyrektor pionu będzie odpowiedzialny m.in. za ekspansję krajową marki CCC, w tym za rozwój sieci sklepów CCC, poszukiwanie nowych lokalizacji w galeriach handlowych oraz za negocjowanie i renegocjowanie warunków umów.

Ponadto nowy dyrektor będzie sprawował nadzór i kontrolę nad realizacją inwestycji budowlanych oraz remontów sklepów CCC na terenie Polski oraz za granicą.

Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budżet inwestycyjny i remontowy oraz za negocjowanie poziomów cen i warunków umownych z firmami budowlanymi i usługowymi, a także m.in. za analizę współpracy z podwykonawcami i renegocjacje.

Osoba na nowym stanowisku, jak poinformował zarząd spółki, powinna mieć doświadczenie we współpracy z centrami handlowymi, doskonale znać rynek usług budowlanych, przepisów i procedur, a także m.in. mieć zdolności analitycznego myślenia i być gotowa do częstych wyjazdów służbowych.

Miejsce pracy to Polkowice – siedziba firmy CCC SA.