Wizualizacja parku handlowego Shopin

– Ruszyliśmy z budową pierwszego i największego parku handlowego Shopin, który powstaje w Łodzi Nowosolnej. Planujemy otworzyć obiekt w I kwartale 2014, a sklep sieci Netto jeszcze w tym roku. Równocześnie uzyskaliśmy pozwolenie na budowę parku handlowego w Garwolinie. Trwają już prace przy obiekcie, który powstanie w centrum miasta – powiedziała portalowi Retailnet Marta Mikołajczyk, koordynator ds. komercjalizacji Budner Investment.

– Obecnie oferujemy już 8 atrakcyjnych lokalizacji Shopin i ponad 20 tys. GLA. W celu zapewnienia dogodnego dostępu do parku handlowego nasze obiekty usytuowane są w optymalnych lokalizacjach w centrum miasta lub przy głównych drogach. Koncept typu convenience gwarantuje wygodę dla klienta oraz cieszy się zainteresowaniem najemców.

– Udział w Shopping Center Forum 2013 zaowocował nowymi zapytaniami o lokalizacje Shopin. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy ze znanymi markami z branży odzieżowej, drogeryjnej, elektronicznej i wielobranżowej. Komercjalizacja obiektów w Łodzi Nowosolnej i Garwolinie dobiega końca. W procesie komercjalizacji reprezentuje nas Aspenn.

Shopin Łódź Nowosolna oferuje 4 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzi sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz około 160 miejsc parkingowych.

Spółka Budner Investment należy do Grupy Budner. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i budowie obiektów handlowo – usługowych.