Firma Nine West Polska od pewnego czasu informuje na własnym profilu Facebook o kolejnych, likwidowanych w różnych centrach handlowych sklepach obuwniczych swojej marki. W ostatnich dniach września zamknięto sklepy sieci Nine West w Galerii Malta w Poznaniu, CH Rybnik Plaza i CH Lublin Plaza. Firma na profilu społecznościowym potwierdza też informację o przyszłej likwidacji sklepu w Gdańsku w CH Alfa.

W głównej siedzibie firmy Nine West Polska dowiedzieliśmy się, że firma zrezygnowała z rozwoju w naszym kraju i zamknie wszystkie sklepy w najbliższych tygodniach.

– Na tę chwilę posiadamy jeszcze 7 działających sklepów Nine West w dużych galeriach handlowych w największych miastach Polski. Ostatni zlikwidowany sklep znajdował się w Centrum Handlowym Rybnik Plaza. W Polsce posiadamy jeszcze działający sklep outletowy w Factory Ursus w Warszawie. Ten jednak także zostanie zlikwidowany w najbliższym czasie. Ostatni sklep zakończy działalność w Polsce do końca listopada bieżącego roku – usłyszeliśmy w siedzibie firmy Nine West Polska.

W najlepszym okresie działalności firma Nine West posiadała w Polsce 14 salonów z obuwiem damskim oraz akcesoriami modowymi. Wszystkie znajdowały się w centrach handlowych w największych miastach kraju.