Wizualizacja Galerii Bronowice

– Właśnie wystartował oficjalny fanpage Galerii Bronowice, na którym na początku będziemy publikować najświeższe wiadomości i zdjęcia pokazujące postępy w budowie. Pojawią się też informacje o organizowanych przez nas wydarzeniach, poprzedzających otwarcie galerii – powiedziała portalowi Retailnet Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice.

– W przyszłości na fanpage’u będzie można znaleźć m.in. aktualne oferty najemców, informacje o promocjach, wyjątkowych okazjach zakupowych i akcjach specjalnych. Pojawi się wiele wpisów na temat sztuki Młodej Polski czy aktualnych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Nie zabraknie też atrakcji – dedykowanych naszym fanom – gier oraz konkursów. Już dziś zapraszam do śledzenia na bieżąco naszego profilu – dodała Iwona Sitko.

W Galerii Bronowice znajdzie się 160 sklepów znanych marek, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn, szeroka oferta restauracyjna oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. Do dyspozycji przyjeżdżających zostanie oddanych 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach.

Pod względem powierzchni Galeria Bronowice będzie drugim co do wielkości centrum handlowym w Krakowie (60 tys. mkw. powierzchni użytkowej).

Budowę Galerii rozpoczęto w styczniu 2012 roku, otwarcie zaplanowano na listopad 2013 roku. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie.