Grzegorz Dudziak został mianowany Dyrektorem Działu Property Management na Region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) w BNP Paribas Real Estate. To kolejny krok w kierunku realizacji jednego z najważniejszych punktów w strategii BNP Paribas Real Estate związanego z planami zdobycia silnej pozycji w tej części Europy.

Grzegorz Dudziak posiada 26 lat doświadczenia w pracy na kierowniczych stanowiskach z czego prawie 20 lat spędził jako dyrektor zarządzający międzynarodowymi firmami handlowymi m.in. z branży Real Estate lub ich kluczowymi departamentami.

Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate Grzegorz pracował w firmie DTZ jako Strategic Head of Property Management w Regionie CEE. Wcześniej, w latach 2003-2007 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu w spółce Donaldsons Poland. Od 1997 roku do 2002 był Dyrektorem Operacyjnym Hipermarketów w Ahold Poland, a przed rokiem 1997 pełnił przez 4 lata funkcję Dyrektora Zarządzającego w spółce Mirja Fleischexport Gmbh mieszczącej się w Duisburgu, w Niemczech. Grzegorz Dudziak jest członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS).

– Rozwój Działu Property Management pod kierownictwem Grzegorza Dudziaka w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest istotnym elementem w budowie naszych struktur. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług ufającym nam klientom, co przekłada się na maksymalizację wartości ich przedsięwzięć. Grzegorz zarządzać będzie zespołami w 4 krajach Regionu CEE, w Polsce, Czechach, na Węgrzech i  w Rumunii – mówi Patrick Delcol, Chief Executive Officer w BNP Paribas Real Estate odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią.

Dział Property Management firmy BNP Paribas Real Estate świadczy usługi na terenie 14 krajów (w ponad 50 miastach). BNP Paribas Real Estate zarządza obecnie ponad 34 milionami metrów kwadratowych. W tej linii biznesowej pracuje blisko 850 osób.