Cukiernio-kawiarnia T.Deker Patissier & Chocolatier.

Do grona najemców Alfa Centrum Gdańsk dołączyła cukiernio-kawiarnia T.Deker Patissier & Chocolatier. Nowy lokal zajmuje powierzchnie 90 metrów kwadratowych i usytuowany jest na poziomie 0 w centralnym miejscu galerii.

Ostatnio w Alfa Centrum Gdańsk otwarto również supermarket sieci Piotr i Paweł. Lokal o powierzchni 1,9 tys. mkw. położony jest na parterze.

W centrum handlowym Alfa Centrum znajduje się 80 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Galeria zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 41C. Jej całkowita powierzchnia wynosi 55 tysięcy metrów kwadratowych, zaś powierzchnia najmu to 20 tys. mkw. Wśród najemców Centrum Alfa są marki: Helios, H&M, Stradivarius, Bershka, Cubus, Smyk, Reserved, Empik, Superpharm. Na parkingu o powierzchni ok. 18 tys. mkw., znajduje się ponad 500 bezpłatnych miejsc.

Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o.- europejski lider rynku centrów handlowych. Firma specjalizuje się w inwestycjach w eleganckie, śródmiejskie galerie handlowe. Realizuje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe i specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie już od 40 lat natomiast w Polsce od ponad 10 lat.