Salon Lavard

Spółka Lavard jeszcze w tym roku otworzy salon firmowy Lavard w Galerii Krakowskiej. Umowa najmu obejmuje lokal o powierzchni 81 mkw. Będzie to 7. salon w Krakowie po otwarciu lokalu w Galerii Bronowickiej (pow.94 mkw.). Lavard pojawi się również w CH Agora Bytom. Otwarcie salonu nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Na rok 2014 spółka ma już podpisane umowy najmu lokali w 7 galeriach handlowych.

Wrzesień i październik były dla Lavard bardzo rozwojowe. W tym czasie spółka otworzyła salon w CH Sadyba Best Mall w Warszawie, CH PEPS w Gorlicach, Galerii Katowickiej, CH M1 w Czeladzi, City Center Poznań, CH Focus Mall w Potrkowie Trybunalskim, CH Riviera w Gdyni.

Obecnie trwają prace remontowe związane z relokacją salonu w CH Focus Mall w Zielonej Górze.

Firma rozwija się również za granicą między innymi na Węgrzech, Słowacji, w Austrii, Czechach, na Łotwie, Litwie i Ukrainie. Współpraca z siecią TK Maxx poszerzyła ekspansję o rynek niemiecki.

Lavard jest właścicielem marki Dino Salvani, należy do grupy odzieżowej Gamatex. Obecnie w sieci znajduje prawie 90 salonów.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości asortyment, szyty na miarę włoskiego stylu min. kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.