Galeria Rembielińska

Rok 2013 będzie przełomowy dla CH Galeria Rembielińska, zlokalizowanej w centrum warszawskiej dzielnicy Targówek.

Galeria Rembielińska zyska przede wszystkim nową nazwę. Inwestor poinformował, że zostanie ona oficjalnie ogłoszona 30 listopada 2013 roku  w czasie uroczystości powtórnego otwarcia centrum.

Obecnie można obejrzeć już nowy logotyp galerii w kampanii reklamowej pod hasłem „Wielkie Otwarcie Nowej Galerii Handlowej przy ul. Rembielińskiej 20”, która ruszyła z początkiem listopada. Zmiana identyfikacji wizualnej pociągnęła za sobą prace re-modelingowe na fasadzie oraz we wnętrzach centrum handlowego, które zakończą się w listopadzie.

Nowe logo galerii w pięciu intensywnych kolorach (żółty, pomarańczowy, malinowy, wrzosowy oraz niebieski) ma symbolizować przede wszystkim radość odwiedzin i dynamikę zmienionego centrum. Elementy nowej identyfikacji pojawiły się na początku listopada na fasadzie galerii, w strefach wejścia, oraz w jej wnętrzach – na dwóch poziomach parkingów. Do końca listopada wprowadzone zostaną do pasażu galerii – np. w postaci lamp w kształcie logo a także w korytarzach prowadzących do toalet.

Prace remodelingowe w centrum obejmują przebudowę części sufitów w pasażu handlowym, wprowadzenie nowych dekoracji i mebli, w tym interesującego „kombajnu” meblowego w niewykorzystanych dotychczas przestrzeniach pod trawelatorami. Wszystkie prace remodelingowe prowadzone są w trakcie normalnego funkcjonowania centrum handlowego.

Nowością w galerii będzie stworzenie strefy mini food-court’u, której pierwotny projekt pasażu handlowego centrum nie zakładał. Jeszcze w tym roku od strony głównego wejścia do Galerii, od ul. Rembielińskiej, powstanie enklawa 4 placówek gastronomicznych. Obecnie działa tu już kawiarnia coffeeplace, a do końca tego roku dołączą 3 kolejne lokale serwujące m.in. hamburgery, dania kuchni tajskiej, polskiej, włoskiej.

Galeria Rembielińska to dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka, które należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, SAM 0-13, Pawo, Attrattivo, Toy Planet, Próchnik, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i fitness klub Jatomi Pure.