Marka WyjątkowyPrezent.pl oferująca vouchery na specjalne okazje otwiera kolejny stacjonarny punkt handlowy. Nowa wyspa handlowa znajduje się na poziomie pierwszym Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Jest to piąta placówka marki, która zaczynała sprzedaż przez internet, a z czasem zdecydowała się na ekspansję w formie wysp handlowych. Obecnie prowadzi lokale w warszawskich centrach handlowych – Złote Tarasy, Blue City, Wola Park i M1 Marki.

W ofercie sklepów sieci można znaleźć ponad tysiąc pomysłów na oryginalny prezent dostarczający niezwykłych wrażeń i emocji. Ważne przez okres 12 miesięcy vouchery, można zrealizować w ponad trzydziestu miastach w Polsce i za granicą. Produkty skierowane są do szerokiej gamy odbiorców, zarówno kobiet i mężczyzn, młodych i dojrzałych, aktywnych i lubiących spokojny wypoczynek.

– Jesteśmy przekonani, że Kraków jest miastem z tak ogromnym potencjałem, że może sprzedawać prezenty w formie przeżyć – mówi Michał Kaleta, kierownik ds. produktu firmy. Wokół Krakowa znajduje się ogromna ilość atrakcji, a sami mieszkańcy są częstymi klientami naszego serwisu, dlatego podjęliśmy decyzję także o otwarciu Wyspy Handlowej właśnie tutaj – dodaje.

Firma WyjątkowyPrezent.pl działa w 9 krajach Europy. Kraków jest kolejnym miastem po Warszawie, w którym powstał punkt, gdzie można kupić vouchery na konkretne przeżycia.