16 listopada 2013 roku w centrum handlowym Family Point w Głogowie otwarto salon Smyk. To pierwszy w tym mieście salon z ofertą artykułów przeznaczonych dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Salon Smyk w rozbudowanym centrum handlowym Family Point zajmie powierzchnię blisko 600 mkw. W ofercie sklepu znajdą się zabawki, ubrania, obuwie, akcesoria szkolne, książki i multimedia, a także kosmetyki dla dzieci i niemowląt.

– W pierwszym działającym Głogowie salonie Smyk na naszych klientów czekać będzie bogata oferta produktów dla dzieci, od ubranek, przez gry i zabawki edukacyjne, aż po kosmetyki i książki. A zatem wszystko, co niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci i zapewnienia im świetnej zabawy – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

– Tak szerokiej oferty nie posiadają inne sklepy dla dzieci. Tym bardziej cieszymy się, że nasz asortyment jest już dostępny dla mieszkańców Głogowa. Mamy nadzieję, że do wizyty w nowym salonie SMYK zachęci ich także panująca tam atmosfera oraz moc atrakcji, które czekać będą na klientów w nowym sklepie 16 i 17 listopada – dodaje Marek Łebek.

W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek, takich jak Disney, Lego, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne Smyka: ubranka i buty Cool Club oraz zabawki Smiki.

Sieć sklepów Smyk wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Obecnie sieć obejmuje ponad 90 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce. Sklepy Smyk działają również w Rosji, na Ukrainie, w Czechach, w Turcji i w Rumunii.