W słupskim Centrum Handlowym Jantar otwarto sklep sieci sportowej Decathlon. Nowy najemca zajął powierzchnię 2500 mkw. Decathlon został przeniesiony z pobliskiego Parku Wiatraki mieszczącego się w Bolesławicach k. Słupska.

Decathlon w CH Jantar znalazł się w miejscu, w którym wcześniej mieścił się hipermarket Real. Lokal po hipermarkecie Real w CH Jantar został podzielony na kilka mniejszych części, które zostały zajęte przez sieci Decathlon, Media Mark oraz marek spożywczych Intermarche. W ostatnim lokalu po Realu znajdzie się salon meblowy.

CH Jantar należące do firmy Mayland jest największym centrum handlowym regionu Pomorza Środkowego. Obiekt ma powierzchnię 46 tys. mkw. i jest jednym z najnowocześniejszych centrów handlowych na Pomorzu. Jantar ma rozbudowaną część rozrywkową (6-cio salowy multipleks i salon bowling) oraz dużą strefę restauracyjną. Główni najemcy centrum to ostatnio otwarty Media Markt, Intermarche, Decathlon, a także – Multikino, MK Bowling, Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Medicine, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Cubus, Jula, Centro, Mertes Sport, Cropp, House, Promod, Yves Rocher, Wrangler Lee, TextilMarket.  W części restauracyjnej na odwiedziny oczekują m.in. lokale grupy AmRest czy Berlin Donner Kebap.