rossmann sprzedaż online

Dzięki nowej aplikacji mobilnej „Rossmann PL” dowiemy się o aktualnych promocjach w drogeriach, otrzymamy dostęp do katalogu najnowszych produktów oraz opinii użytkowników na ich temat, a także zostaniemy poinformowani o nowych produktach, które niebawem znajdą się w asortymencie Rossmanna.

Źródło: Rossmann

Rossmann udostępnił swoją aplikację dla telefonów wyposażonych w system Android w listopadzie. Poza dostępem do części wybranych produktów Rossmanna, aplikacja umożliwia zlokalizowanie najbliższej drogerii, sprawdzenie godzin jej otwarcia, a także dokładnego adresu.

Źródło: Rossmann

Użytkownicy mogą przeczytać elektroniczną wersję miesięcznika „Skarb”, dodawać do zakładki „Ulubione” wybrane przez siebie produkty, czy korzystać z opcji powiadomień, gdy pojawiają nowości w sklepach Rossmanna.

Źródło: Rossmann

Aplikacja działa także jako wirtualna karta programu „ROSSnę!”, skierowanego do wszystkich rodziców i opiekunów. Można za jej pomocą sprawdzić swój aktualny rabat oraz brać udział we wybranych konkursach przygotowanych przez Rossmanna z dowolnej lokalizacji. Firma poszerzyła też sieć dystrybucji swojego bezpłatnego miesięcznika „Skarb”. Obecnie pismo będzie można znaleźć w salonach Ruchu i Kolportera. Dotychczas było ono dostępne jedynie w drogeriach Rossmanna.

Źródło: Rossmann

Rossmann (Dirk Rossmann GmbH) jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie. Posiada drogerie w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. Została założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku. W Polsce Rossmann posiada ponad 800 placówek samoobsługowych zlokalizowanych głównie w większych miastach, ale nie omija też małych miasteczek. Rossmann zamierza otwierać po 150 sklepów rocznie, by na początku 2015 roku posiadać 1000 placówek. Polska siedziba i centralny magazyny firmy zlokalizowane są w Łodzi. Największą polską drogerią jest sklep w poznańskim City Center.