Intersport
Intersport

Spółka Intersport SA przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni 462 mkw. zlokalizowanego w Centrum Handlowym Atrium Plejada w Bytomiu, gdzie od 2001 roku prowadzona jest sprzedaż i serwis artykułów sportowych. Umowa została przedłużona do 20 lutego 2015 roku na lepszych warunkach finansowych.

Firma również przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni 916 mkw. zlokalizowanego w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Sklep w tej lokalizacji działa od 2003 roku. Umowa została przedłużona do dnia 31 marca 2024 roku na lepszych warunkach finansowych.

Ostatnio zarząd Intersport Polska SA podjął decyzję o odstąpieniu od zawartej umowy najmu lokalu w centrum handlowym Focus Mall w Gliwicach. Z powodu niewykonania przez spółkę Focus Park Gliwice sp. z o.o. podstawowych obowiązków wynikających z zawartej umowy. Umowa została zawarta w 2006 roku.

Intersport Polska SA obchodzi w 2013 roku jubileusz 25-lecia działalności firmy na polskim rynku artykułów sportowych. Spółka (dawniej: Maks Sport) posiada w 21 miastach 32 salony. Łączna powierzchnia sklepów przekracza 34 tys. mkw.

W listopadzie 2013 roku planowane jest uruchomienie nowego sklepu w Galerii Bronowice – drugim co do wielkości centrum handlowym w Krakowie.