Kolekcja KiK
Kolekcja KiK

Sieć sklepów KiK powiększa się o nowe placówki. Zgodnie ze swoją strategią sieć koncentruje się na sukcesywnej ekspansji w całym kraju

Z początkiem grudnia 2013 roku otwarto w Dębicy pierwszy sklep tej sieci. Nowy salon mieści się w Galerii Dębickiej. Kolejne salony powstały w parku handlowym w Będzinie, ciechanowskim marcredo Center oraz galerii handlowej Tu i Teraz w Ełku. Salony w Dębicy i Będzinie mają po 395 mkw. powierzchni, salon w Ełku – 450 mkw., a w Ciechanowie – 400 mkw.

– Chcemy być bliżej naszych klientów i zapewniać dostęp do naszej oferty coraz szerszej grupie odbiorców. Liczymy na to, że z sukcesem wypromujemy wśród klientów galerii marcredo Center Ciechanów ideę, iż moda i tekstylia domowe nie muszą być drogie – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce.

Nowe sklepy powstają  zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach. Oferują urozmaicony asortyment produktów obejmujący odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

– Klienci chętnie wybierają produkty sygnowane logo naszej marki. Bogata oferta urozmaiconego asortymentu sprawia, że mogą spośród nich dobrać modną odzież dostosowaną do swoich oczekiwań, a także praktyczne i estetyczne tekstylia domowe. Ceny w naszych sklepach pozostają niezmiennie niskie, co dodatkowo zachęca naszych klientów do zakupów – podkreśla Mariusz Kulik.

Obecnie w Polsce działają 32 sklepy sieci, a na świecie – ponad 3,2 tys. salonów. Marka jest obecna także w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji, na Węgrzech i na Słowacji, a od listopada tego roku – w Holandii. Na terenie Polski sieć rozwija się dynamicznie, otwierając co miesiąc kolejne sklepy. W 2013 roku przybyło ich kilkadziesiąt. W Polsce siecią zarządza KiK Textil sp. z o.o.