Park Handlowy Bielany

Powiększa się grono nowych najemców Parku Handlowego Bielany. Wśród marek, które pojawią się już niedługo w rozbudowanym centrum handlowym, będzie również firma Apple

Już wkrótce miłośnicy innowacyjnych rozwiązań informatycznych będą mogli robić zakupy w salonie iSpot, który powstanie w zmodernizowanym oraz powiększonym Parku Handlowym Bielany.

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz innych firm specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów i Maców.  Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Salon w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany zajmie na parterze powierzchnię 110 mkw.

Według planów rozbudowany i zmodernizowany Park Handlowy Bielany przyjmie klientów w 2015 roku. Znaczne powiększy się powierzchnia handlowa – z obecnych 80 tys. mkw. do niemal 150 tys. mkw. Będzie mógł zaoferować klientom około 200 sklepów, duży food court z restauracjami i kawiarniami, strefy spotkań skierowane do różnych grup oraz kino z 8 salami projekcyjnymi.

Park Handlowy Bielany to centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Jego klienci mają do wyboru szeroki wachlarz produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Na terenie PH Bielany znajdują się także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco Extra.Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.