Restauracja Olimp w Gemini Park Tarnów
Restauracja Olimp w Gemini Park Tarnów

7 lutego br. otwarto 31. restaurację pod marką Olimp. Nowy lokal (debiut franczyzowy przedsiębiorców z Tarnowa) rozpoczął działalność w popularnym centrum handlowym Gemini Park Tarnów. Najbliższe miesiące przyniosą debiuty w kolejnych miastach m.in. w Toruniu i Łodzi.

Na początku roku wystartowała także restauracja Olimp w nowoczesnym budynku Avia Software Park na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego. Na marzec br. przewidziano również otwarcia w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu, Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie a także w kompleksie biurowym Skanska w Krakowie.

Obecnie sieć liczy 18 lokali własnych oraz 13 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto już 11 restauracji pod marką Olimp.

W kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros – w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie.

Bieżący rok będzie dla Grupy Gastromall rokiem równie intensywnego rozwoju jak poprzedni, portfolio zwiększy się o kilkanaście nowych punktów, trwają również prace nad uruchomieniem innowacyjnej kuchni centralnej w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny, w której Gastromall jest liderem.

Nieustannie rozwija się struktura organizacyjna firmy, udoskonalane są pakiety franczyzowe, regularnie wdrażane są projekty z zakresu komunikacji z klientami oraz budowania świadomości marek Olimp, Companeros, Lovit i Frappe Point. Trwają prace nad rozbudowanym systemem szkoleń dla pracowników, konkursów, płatnych staży i praktyk.

Grupa Gastromall to właściciel pięciu marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp oraz Lovit.