Salon Wojas
Salon Wojas

Z początkiem roku do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Piaseczno dołączyły dwie nowe marki.

W połowie lutego swój lokal w galerii otworzyła marka odzieżowa Deesse, a wcześniej ofertę obiektu rozszerzył również producent obuwia Wojas. Komercjalizatorem i zarządcą obiektu jest Immochan Polska.

Nowy salon obuwniczy

Marka Wojas, która 31 stycznia rozszerzyła ofertę Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, jest jednym z największych polskich producentów obuwia. Firma dysponuje siecią blisko 160 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji i Ukrainie.

W lokalu o powierzchni ponad 126 mkw. klienci galerii handlowej mają do dyspozycji eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę salonu uzupełnia galanteria skórzana – torebki, teczki i paski. Obok marki Wojas w galerii handlowej obecne są także salony z obuwiem CCC, Deichmann, Kari czy Bartek.

Szersza oferta modowa

14 lutego do grona najemców Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie dołączyła także marka rodzima Deesse, oferująca szeroki wybór kobiecych stylizacji. Salon o powierzchni ponad 47 mkw. rozszerzył ofertę modową obiektu, którą stanowią takie lokale, jak H&M, Reserved, Orsay, Camaieu czy Promod.

Otwarte w 1996 roku Centrum Handlowe Auchan Piaseczno to pierwsza inwestycja Immochan w Polsce. Klienci galerii mają obecnie do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i cenionych marek. Po planowanej rozbudowie obiektu, jego powierzchnia handlowa wyniesie 83 tysiące mkw. i pomieści aż 220 sklepów.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Centrum posiada blisko 1,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku. Obiekt należy do Immochan.