Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, 12 marca 2015 roku otwarty został powiększony salon sieci obuwniczej CCC.

CCC to jeden z najpopularniejszych dystrybutorów obuwia i dodatków w Polsce. Sieć dysponuje bogatym asortymentem polskich i zagranicznych producentów, takich jak Lasocki, Jenny Fairy, Clara Barson, Vapiano. Marka CCC zdecydowała się powiększyć powierzchnię swojego salonu prawie dwukrotnie do 770 mkw. GLA i otworzyć go w nowym, odświeżonym koncepcie, umożliwiającym dogodniejszą ekspozycję towaru.

Wzmocnienie tenant mix

– Jesteśmy zadowoleni, że najemca który jest z nami od początku, nie tylko decyduje się na przedłużenie współpracy, ale także znacząco powiększa swój salon. To dla nas oznaka dużego zaufania oraz dowód na to, iż powierzchnia komercyjna, jaką oferujemy, jest wysokiej jakości i spełnia standardy nawet najbardziej wymagających sieci handlowych. Mamy nadzieję, że większy salon w nowej aranżacji przypadnie do gustu naszym klientom – komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Powiększony salon CCC wzmocni tenant mix obiektu w segmencie obuwniczym, w którym znajdują się już między innymi takie marki jak Ecco, Kazar, Wojas, Ryłko.

Centrum regionalne

Gemini Park Bielsko-Biała jest jednym z największych centrów handlowych w regionie. By jeszcze lepiej dostosować się do oczekiwań klientów, w obiekcie w ub. roku przeprowadzono rozbudowę, która zakończyła się w kwietniu 2014 r. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.