Lodziarnia Grycan w Warszawie
Lodziarnia Grycan w Warszawie

Lodziarnie Grycan ostatnio powiększyły się o dwie nowe lokalizacje. Jeden lokal powstał w warszawskim Miasteczku Wilanów, drugi w centrum handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie.

W Miasteczku Wilanów w Warszawie otwarta została 125 lodziarnia Grycan – lody od pokoleń. Nowy punkt mieści się przy Al. Rzeczypospolitej 18, blisko Parku Wilanowskiego. Lokalizacja ta doskonale wpisuje się w zamysł marki, aby tworząc kolejne punkty, także poza centrami handlowymi, znaleźć się bliżej swoich konsumentów, w atrakcyjnych i uczęszczanych miejscach. W lodziarni ustawiono 18 stolików i 40 miejsc siedzących oraz kącik zabaw dla dzieci. Wszędzie można korzystać z dostępu do WiFi.

Także w marcu 2015 roku otwarto  lodziarnię w centrum handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie. To już czwarta w tym mieście lokalizacja Grycan. Lokal w nowej aranżacji przestrzeni oferuje gościom dziewięć stolików i 25 miejsc siedzących.

Lodziarnia Grycan w CH Tarasy Zamkowe
Lodziarnia Grycan w CH Tarasy Zamkowe

Jak informował redakcję Retailnet.pl Zbigniew Grycan właściciel Lodziarnie Firmowe sp. z.o.o, sp.k. – w 2015 roku firma będzie otwierać lodziarnio-kawiarnie o powierzchni ponad 100 mkw., a także same lodziarnie pod marką Grycan – Lody od pokoleń. Nowe punkty będą powstawać w centrach handlowych, a także przy ulicach. – Mamy już podpisane umowy na 18 lodziarni, a planujemy otworzyć 20 – zdradził Zbigniew Grycan.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu niemal 11 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą sieć Lodziarni Firmowych w Polsce, która obecnie liczy blisko 130 lokali. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki Magdaleny. Oferta marki Grycan – Lody od pokoleń zawiera ok. 60 różnych smaków lodów, które dostępne są we wszystkich kluczowych formatach sklepów rynku detalicznego – od wielkopowierzchniowych aż po sklepy osiedlowe. Firma zatrudnia około 1,3 tys. osób.