Salon Super-Pharm w CH Wzorcownia
Salon Super-Pharm w CH Wzorcownia

W centrum handlowym Wzorcownia otwarty został pierwszy we Włocławku salon międzynarodowej sieci Super-Pharm.

Nowo otwarty lokal ma 472 mkw. powierzchni i jest usytuowany w budynku C Wzorcowni.

– Wraz z nadejściem wiosny planujemy sporo pozytywnych zmian we Wzorcowni. Z pewnością otwarcie salonu Super-Pharm ucieszy naszych klientów, tym bardziej, iż jest to pierwszy sklep tej sieci we Włocławku. Super-Pharm jest jedną z najbardziej popularnych marek apteczno-drogeryjnych w Polsce. Klienci coraz częściej poszukują sklepów z szerokim, różnorodnym asortymentem, a Super-Pharm ze swoim konceptem 3 w 1 (apteka, drogeria, perfumeria) doskonale odpowiada na rynkowe trendy – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Trwa rekomercjalizacja Wzorcowni

– W ostatnim czasie we Wzorcowni otwarte zostały również sklepy Diverse Man, Diverse Woman i Triumph. Nowe lokale w centrum to część trwającego procesu rekomercjalizacji, której celem jest odświeżenie oferty i dopasowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku. Wkrótce kolejne otwarcia – podkreśla Marta Politowska.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i PKS. Powstała w roku 2009, w wyniku rewitalizacji XIX-wiecznej fabryki fajansu. Posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. To także miejsce spotkań, rekreacji i rozrywki. W galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Za zarządzanie i komercjalizację Wzorcowni Włocławek odpowiada firma Multi Corporation.